SON DAKİKA

Biz büyük bir aileyiz

Bu haber 17 Ağustos 2017 - 19:10 'de eklendi ve 84 views kez görüntülendi.

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, öğrenci kayıtları dolayısıyla, GRÜ Öğrenci Konseyi ile çeşitli kurumların açtıkları stantları ziyaret etti. Rektör Coşkun,  buradaki görevlilerle sohbet edip yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Öğrenciler ve aileleriyle de sohbet eden Rektör Coşkun, Giresun Üniversitesi’nin tüm öğrencilerine hoşgörü ve şefkatle yaklaştığını, öğrencilerin sadece akademik hayatlarına değil sosyal yaşamlarına da katkı sağlayacak olanakları oluşturmak için tüm mesailerini harcadıklarını belirtti.

Rektör Coşkun, “Giresun Üniversitesi büyük bir aile ve bu üniversiteyi kazanan herkes bu ailenin bir parçası olur. Sizin evlatlarınız buraya geldikten sonra artık bizim evlatlarımızdır. Bu yüzden gözünüz arkada kalmasın. Onların diğer bütün öğrencilerimiz gibi en iyi eğitimi alabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Sadece aldıkları eğitimle değil, sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerle kendilerini daha iyi yetiştirebilmeleri için onları yetenekli oldukları alanlarda teşvik ediyoruz. Tek gayemiz evlatlarımızın ailelerine, topluma ve devlete yararlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak” ifadelerini kullandı.