SON DAKİKA

ŞENLİKOĞLU FARKI

Genel, GÜNDEM

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

Bu haber 02 Ocak 2019 - 10:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, yılbaşı gecesini yaşlılarla, çocuklarla, şoförlerle ve güvenlik güçlerimizle birlikte geçirdi.

 

YENİ YILA VATANDAŞLARLA BİRLİKTE GİRDİ

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu yeni yıla, Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi, Çocuk Evleri Sitesi, Polis Uygulama Noktası ve Taksi Duraklarını ziyaret ederek girdi. Şenlikoğlu, ilk olarak Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, buradaki yaşlıları sevindirdi ve düzenlenen organizasyonla yeni yıllarını kutladı. Çok güzel görüntülere sahne olan etkinlikte duygu dolu anlar yaşandı. Ardından Çocuk Evleri Sitesi’nde de çocukları sevindiren Şenlikoğlu, geleceğimizin teminatı çocukların her zaman yanında ve destekçisi olduğunu bir kez daha gösterdi. Taksi Duraklarını ve Polis Uygulama Noktaları’nı da ziyaret eden Şenlikoğlu, taksi şoförlerinin ve yılbaşı gecesi mesai yapan Güvenlik Güçlerimizin yeni yıllarını kutlayarak, işlerinde kolaylıklar diledi.

AK BELEDİYECİLİĞE ÖZLEM ÇOK BÜYÜK

Yeni yıla vatandaşlarla ve güvenlik güçleriyle birlikte ‘merhaba’ diyen Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada, “2018 yılını ilimizde, ülkemizde ve dünyada birçok gelişmenin yaşandığı bir yıl olarak geride bıraktık. 2019 yılının güzelliklerle dolu bir yıl olması umuduyla yeni heyecanlara ve hedeflere hep birlikte adım atıyoruz. Biz bu şehri çok seviyoruz. Her yerde hemşehrilerimizi ziyaret ediyor, iyi ve zor günlerinde yanlarında oluyoruz. İstiyoruz ki bu şehir insanımızla birlikte hak ettiği noktada olsun. Gelişimini her yönüyle tamamlasın. Devletimizin hizmetlerinin yanı sıra ilimiz belediyecilik hizmetlerinde de hak ettiği yatırımları alabilsin. Bu şehre kim hizmet noktasında katkı veriyorsa her zaman teşekkür eder, başımızın tacı yaparız. Bundan da asla gocunmayız ancak artık Giresun Belediyesi AK Parti ile buluşmalıdır. Vatandaşımız hasretle AK Belediyeciliğin özlemini duyuyor. Bunu hemşerilerimizin gözlerinin içinde gittiğimiz her yerde görüyoruz. Bizlere olan ilgi ve teveccüh özlem kokuyor. İnanıyorum ki 2019 yılı son 10 yılda ertelenmiş birçok hizmete imza atacağımız, şehrimizde halkımızın özlemle beklediği hizmetlerin AK Parti belediyeciliği ile başlayacağı bir yıl olacak. Şehrimizi ayağa kaldıracak çalışmaları gerçekleştirecek, milletimizin emrinde Hak davası ile gece gündüz demeden koşturacağız. Aziz hemşehrilerimizin desteği ile hep birlikte yeni bir Giresun inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.