SON DAKİKA

AYTEKİN GEÇGEL RAKİPSİZ

Bu haber 20 Kasım 2018 - 12:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yaptığı başarılı çalışmalarla ilçe halkının gönlünde taht kuran Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel’in, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesi hem kendi partisinde hem de diğer partilerde henüz rakibi yok.

BU GURUR AYTEKİN GEÇGEL’İN

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimi öncesinde Giresun’da bir ilk yaşanıyor. 4,5 yıldır Güce Belediye Başkanı olarak başarıyla görev yapan Aytekin Geçgel’in, seçimler öncesinde ilçede hem kendi partisinde hem de diğer partilerde şuana kadar rakibi yok. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görevdeki belediye başkanlarının aday adaylığı açıklamaması yönündeki talimatını dikkate alarak henüz aday adaylığını resmi olarak açıklamayan Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel’in, AK Parti Genel Merkezi tarafından yeniden aday gösterilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

YENİDEN SEÇİLMESİ GARANTİ GİBİ!

Belediye Başkanlığının yanı sıra aynı zamanda AK Parti’nin Büyük Kongre Üyesi de olan Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, AK Parti’nin hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla Güce’nin kısa sürede çehresini değiştirdi. Başkan Geçgel, Güce’de ‘yapılamaz’ denilen projeleri bir bir hayata geçirerek, örnek bir belediye başkanı nasıl olur herkese kanıtladı. 7 gün 24 saat halkın içinde olan, AK Parti teşkilatları, Milletvekilleri ve AK Parti Genel Merkezi ile ilişkileri en üst seviyede olan Başkan Geçgel’in, 31 Mart 2019’da üst üste ikinci kez Güce Belediye Başkanı seçilmesi garanti görünüyor!

SÖZ VERDİK VE YAPTIK
Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, 4,5 yıllık görev süresince ilçede çok önemli hizmetlere imza attı. İlçeyi adeta baştan aşağı yeniden inşa eden Başkan Geçgel, gazetemize verdiği özel röportajda, Güce’de 5 yıllık süre için belirledikleri ilk hedeflerinin yüzde yüzünü tamamlamanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.
Başkan Geçgel, “Dönemimizde hizmete açtığımız Gökçebel Caddesi üzerinde bulunan ve İl Özel İdaresi’nce yaptırdığımız Hükümet Konağı binası ile vatandaşlarımıza hizmet etmeye başladı. Giresun Üniversitesi’ne Bağlı Güce Meslek Yüksek Okulu’nun 100 kişilik öğrenci yurdunu sıfırdan inşa ettik ve yüksekokul binasının tadilat işlerini tamamladık. 2019- 2020 eğitim öğretim yılına hazır hale getirdik. İlçemize Meslek Yüksek Okulu kazandırdık. Düğün salonu, misafirhane kafeterya ve çocuk oyun parkının bir arada bulunduğu Güce Belediyesi Sosyal Tesisleri, ilçemize yaptığımız en büyük hizmetlerden bir tanesidir” dedi.


DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Geçgel, “İlçemiz gençlerine hizmet eden kapalı spor salonu ve çevre düzenlemesi projesiyle ilçemizdeki büyük bir eksiği tamamladık. Araç filomuzun tamamına yakınını yeniledik. Sıfır kilometre itfaiye, vidanjör, 3 iş makinesi, 2 kamyonet, 1 binek araç, 1 cenaze arabası, 1 silindirden oluşan araç parkımızı sıfırdan kurduk. 4 bloktan oluşan TOKİ 1. Etap çalışmalarını çevre düzenlemesini tamamladık. 104 adet konut bulunan projede çevre düzenlemesi ve yol genişletme çalışmasıyla birlikte vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırdık. İlçemizde yol ağının geniş olmasına rağmen mahalle yollarımızda betonsuz veya asfaltsız yol bırakmadık” ifadelerini kullandı.


DURMAK YOK YOLA DEVAM
Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimi hakkında da samimi açıklamalar yaptı. Her zaman partisinin ve halkın emrinde olduğunu kaydeden Başkan Geçgel, “Güce’de 5 yıllık ilk görev süremizi tamamlamamıza artık kısa bir süre kaldı. Allah’a şükürler olsun ki ilk görev süremizde halkımıza verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Önümüzde yeni bir seçim dönemi var. Bu kutlu davaya hizmet etmekten her zaman büyük bir mutluluk ve onur duydum. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda henüz aday adaylığımı açıklamadım. Halkımızın, teşkilat mensuplarımızın, milletvekillerimizin, Sayın Bakanımızın, AK Parti Genel Merkezimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın bizleri yeniden aday görmek istemesi halinde ikinci dönem için biz göreve hazırız. İlçemize bugüne kadar yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır. Güce’ye kazandırdığımız projelerin hayata geçmesinde büyük emeği bulunan başta Sayın Bakanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam” ifadelerini kullandı.

>>Mesut ERDOĞAN

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN