SON DAKİKA

Anlamlı bağış

Genel, GÜNDEM

Ayhan’a özel teşekkür ettiler

Bu haber 22 Ağustos 2017 - 19:50 'de eklendi ve 72 views kez görüntülendi.

Muş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Naim Asan, Kardeş Şehirler Projesi kapsamında ilimize gelen doksan kişilik heyeti dün Giresun Kalesi’nde öğle yemeğinde ağırlayan Giresun Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanı Ercan Ayhan’a, Giresun’da bulundukları süre içerisinde kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve alaka nedeniyle özel teşekkür etti.

 

İçişleri Bakanlığı’nın ‘Kardeş Şehirler Projesi’ kapsamında Giresun’a gelen Muş heyeti, ilimizde unutamayacakları zamanlar geçirdi.

Giresun Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanı, Türkiye Otelciler ve Kahveciler Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda S.S. Öz Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Ayhan, Giresun’un tarihi ve turistik yerlerini gezen Muş heyetini, dün Giresun Kalesi’nde misafir etti. Konuklarını Kale Cafe Restaurant’ta öğle yemeğinde ağırlayan Ayhan, misafirleriyle yakından ilgilenip onlara Giresun hakkında detaylı bilgiler aktardı.

Giresun’da çok iyi ağırlandıklarını ifade eden Muş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Naim Asan, gazetemize yaptığı özel açıklamada, “Muş Valiliği ve Giresun Valiliği’nin organizasyonuyla, İçişleri Bakanlığı’nın Kardeş Şehirler Projesi kapsamında doksan kişilik heyetle Giresun’a geldik. Giresun’da bize gösterilen misafirperverlikten dolayı çok mutlu olduk. Giresun yeşil ve mavinin kucaklaştığı, insanlarının çok sıcakkanlı ve misafirperver olduğu bir ilimiz. Bizleri Giresun’da çok iyi ağırlayan, Giresun’un turizm elçisi; Giresun Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanımız Ercan Ayhan başta olmak üzere Bulancak Kaymakamı Niyazi Ulugölge’ye ve diğer tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Giresun’dan çok mutlu ayrılıyoruz. Bu kardeşliğin daha da pekişmesi için 22-25 Eylül’de Giresun’dan bir heyet Muş’a gelecek. Bizde Giresunlu kardeşlerimizi aynı misafirperverlikle ağırlamak için sabırsızlanıyoruz” şeklinde konuştu.