SON DAKİKA

ŞENLİKOĞLU FARKI

Genel, GÜNDEM

Aydın Karabıçak’a destek verdi  

Bu haber 07 Şubat 2019 - 11:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Milletvekili Kadir Aydın, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile birlikte ilçede vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Tirebolu Belediye Başkanı ve AK Parti Tirebolu Belediye Başkan Adayı Abdullah Karabıçak, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İlçede her gün vatandaşlarla kucaklaşan Karabıçak’ın seçim çalışmalarına AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın’da katıldı. Karabıçak ile birlikte ev, hasta ve esnafları ziyaret eden Aydın, ilçe halk tarafından çok yoğun ilgiyle karşılandı. Aydın, gerçekleştirilen ziyaretlere teveccüh gösteren, sohbet ve ikramlarıyla misafirperverlik gösteren hemşerilerine teşekkür etti.

İlgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karabıçak da, “Halkımızın sayesinde bu görevdeyiz. Bunun bilincinde olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Seçildikten sonra da sadece makamda oturmak bize göre değildi. Zamanımız el verdiği müddetçe gerek ev ziyaretleri gerekse esnaf ziyaretleri ile vatandaşlarımızın dertlerini bire bir kendilerinden dinliyoruz” dedi.