SON DAKİKA

AK TEŞKİLATLAR BÜYÜK GÜNE HAZIRLANIYOR

Bu haber 20 Ocak 2018 - 14:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti İl Başkanı Şenlikoğlu, önümüzdeki günlerde yapılacak il kongresi hakkında yaptığı açıklamada, “İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız, programında herhangi bir değişlik olmaması halinde ilimize, şehrimize, kongremize teşvik ederek bizleri onurlandıracaktır. Bizlere de, Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızı Giresun’umuza yakışır bir şekilde ağırlamak düşer” dedi.

 

AK KADROLAR TOPLANDI

AK Parti İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları toplantısı yapıldı. Ak Parti İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıya İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları ile Kongre Komisyon Üyeleri de katıldı. Teşkilat çalışmalarının ve 6. Olağan İl Kongresi hazırlıklarının değerlendirildiği toplantıda, Şenlikoğlu, İlçe Başkanı ve Belediye Başkanlarıyla çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

YENİLENME SÜRECİNDEYİZ

Şenlikoğlu, “Tüm İlçelerimizde kongrelerimizin ardından yenilenerek ve tazelenerek hızlı bir şekilde özellikle teşkilat çalışmalarımıza hep birlikte başladık. Ana kademe, kadın ve gençlik kollarımız, köy-mahalle yönetimlerimiz ve sandık kurullarımızla ilgili tüm çalışmalarımızı ve görevlendirmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Önemine sürekli vurgu yaptığımız kılcal damarlarımız olan köy/mahalle ve sandık çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu kademelerde de hızlı bir şekilde yenileniyoruz” dedi.

SAĞLAM ADIMLARLA 2019’A

Şenlikoğlu, “İlçe başkanlarımıza belli programlar dâhilinde gerekli çalışmaları zaten titizlikle gerçekleştirmelerinin talimatını verdik. Milletimizin huzuruna, partimizin vizyonuna yakışır bir şekilde, milletvekilinden il başkanına, belediye başkanından meclis üyelerine, ilçe yönetimlerinden mahalle ve sandı kurullarına kadar, teşkilatımızın tüm kademeleriyle halkımızla ele ele 2019’a hep birlikte emin ve sağlam adımlarla koşacağız” şeklinde konuştu.

Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
download huawei firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy free download