SON DAKİKA

4×4’LÜK AK PARTİ

Bu haber 20 Haziran 2018 - 11:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti’nin Giresun Milletvekilleri ve Milletvekili Adayları, 24 Haziran Seçimlerine sayılı günler kala dün adeta gövde gösterisi yaptı. Birlik beraberlik görüntülerinin tavan yaptığı büyük buluşmada, Giresun’a AK Parti iktidarında yapılan devasa yatırımların devam edeceğinin müjdeleri de peş peşe verildi.

 

GİRESUN’UN VEKİL SAYISI ARTTI

24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri öncesi, Ak Parti Giresun Milletvekilleri ve Milletvekili Adayları dün Ada Restaurant’ta bir basın toplantısı düzenledi. Ak Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ve teşkilat mensuplarının da tam kadro katıldığı toplantıda konuşan Ak Parti Milletvekili ve Milletvekili Adayı Cemal Öztürk, “24 Haziran’da yeni sistemin ilk seçimini yapacak Türkiye. Pazar günü önce Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz, aynı sandıkta Giresun’u temsil edecek dört vekili seçeceğiz. Biz dört arkadaşımızla buradan, Sayın Bakanımız Nurettin Bey İstanbul birinci bölgeden yeniden aday gösterildi. Ak Parti’nin Giresun vekili sayısı azalmadı, tam tersine arttı. Sloganımız belli; Güçlü Yönetim, Güçlü Meclis, Güçlü Türkiye” ifadelerini kullandı.

YAPILAN YATIRIMLAR MUAZZAM

AK Parti Milletvekili ve Milletvekili Adayı Sabri Öztürk de, “Ak Parti’nin hizmetlerini anlatmaya kalksak zaman yetmez. Bayrağı devraldığımız yerden, ilk günkü aşkla çabalarımız her zaman devam edecek. Cumhurbaşkanımız fındık üreticileri için çok güzel açıklamalar yaptı. TMO ile gerekli çalışmaların yapıldığını Sayın Cumhurbaşkanımız ifade etti. Lisanslı depo ciddi bir kazanımdır. Bu emanet konusuna çare olacak bir sistemdir. Eski stadımız millet bahçesi oluyor. Dün TOKİ başkanımızla görüştük buradaki park bahçe düzenlemesi Giresun halkı nasıl istiyorsa, öyle bir yeşil alana çevireceğiz orayı. Biz Giresun’da yaşıyoruz. Giresun’da 3,5 milyar TL vergi toplanmış, biz yaklaşık 18 milyarlık yatırım yapmışız. Giresun’un verdiği vergiye göre aldığı yatırım muazzam. Milletimiz görev verdiğinde daha fazlasını yapmaya çalışacağız. Ortak akılla Giresun’u Giresunlu yönetecek” dedi.