SON DAKİKA

“31 Mart’ta Giresun mutlu sona ulaşmış olacak”

Bu haber 22 Ocak 2019 - 11:17 'de eklendi ve 80 views kez görüntülendi.

 

Dün Ak Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer başkanlığında İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer toplantıda seçim çalışmalarını hızla sürdürdüklerini belirtti.

Başer, “Malumlarınız çok önemli yerel yönetimler seçim sürecine girmiş bulunuyoruz. Bu manada merkez ilçe teşkilatımızla seçim hazırlıklarını hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Öncelikle seçimlerin sandıkta kazanıldığı gerçeğinden hareketle, sandık çalışmalarımızı gözden geçirdik.

Sandık kurullarında görev alacak arkadaşlarımızı ve müşahitlerimizi hazır hale getirdik. Bunun devamında sandıkların kurulacağı okul ve kat sorumlularının tespiti çalışmalarına devam etmekteyiz. En kısa sürede de bu çalışmalarımızı sonuçlandırıp hazır hale getirdikten sonra eğitimci arkadaşlarımızın vasıtası ile eğitimleri sağlanacak bu şekilde teşkilatlarımızı tam kadro olarak seçime hazır hale getireceğiz.

Bir taraftan bu hazırlıklar yapılırken diğer taraftan da yönetim kurulumuzla, mahalle başkanlarımız ve yönetimleri ile belediye başkan adayımızın saha çalışmalarına, nokta ziyaretlerine katılım ve destek sağlamaktayız.

Çok değerli hazirun, bizler merkez ilçe teşkilatları olarak birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gayretle çalışmak Giresun Belediyesi’ne Ak Parti bayrağını dikmek için ahitleştik. Ak Parti bayrağını Giresun Belediyesi’ne ya dikeceğiz ya dikeceğiz bunun başka bir tarifi yoktur. İnşallah 31 Mart gecesi Giresunlu hemşehrilerimiz mutlu sona ulaşmış olacaklardır.”