SON DAKİKA

Trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı

Genel, İLÇE HABERLERİ

2019 Giresun’un şahlanış yılı olacak

Bu haber 01 Ocak 2019 - 13:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Giresun’u AK Belediyecilik ile buluşturup, Giresun’u hak ettiği hizmetlere kavuşturacaklarını kaydetti.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, gece gündüz demeden Giresun’u karış karış gezmeye, halkla kucaklaşmaya devam ediyor. Gittiği her yerde vatandaşların çok yoğun sevgi gösterileriyle karşılanan Şenlikoğlu’nu halk adeta bağrına basıyor. 7’den 70’e bütün vatandaşların adeta üzerine titrediği Şenlikoğlu, “Halkımızın bizlere gösterdiği bu yoğun ilgi ve alakanın tek bir sebebi var. Biz halkımıza hizmet ediyoruz. Biz halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak yaptığımız için bunun karşılığını sokaklarda, caddelerde, her yerde fazlasıyla görüyoruz. Rabbim bizlere aziz milletimize daha fazla hizmet etmeyi nasip eder inşallah” dedi.

Devletin yaptığı hizmetlerin her zaman takdir görmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Şenlikoğlu, “Kısa süre önce Gemiler Çekeği mevkisinde yapımını tamamladığımız Botanik Park’ta hemşehrilerimizle bir araya geldik. İlgileri, ikramları ve güler yüzleri için vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Onların mutluluğu ve yüzlerindeki tebessüm bizim için her şeyden önemlidir. Giresun’umuza hizmet noktasında onların da desteğiyle önemli çalışmalar yürüteceğiz. Her zaman hemşehrilerimizin istek ve taleplerini değerlendirerek hizmetlerimizi yapacağız. Onlarla iç içe şehrimizi kalkındırmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kente değer kazandıracak projelere imza atmanın önemine vurgun yapan Şenlikoğlu, “Giresunlu hemşehrilerimizin daha rahat bir yaşam sürdürmeleri hedefiyle ilimize kazandırılacak projelerin her yönüyle anlamlı ve kıymetli olduğunu bilmeliyiz. Park ve bahçe gibi yerler Giresun’umuz için çok büyük bir ihtiyaç olmaktan çıkmalı. Ailelerin çocuklarını gezdirmek, eğlendirmek amaçlı hafta sonu faaliyetleri için ilimizde Gençlik Merkezleri, Botanik Bahçe gibi yerlerin faydası açıkça ortada. Bunlar çok kıymetli yatırımlardır. İl genelindeki rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal belediyecilik alanında farkındalık oluşturan çalışmaların altına imza atılmalı. Yerel yönetimler sadece bugünü kurtarma derdinde olmamalı geleceğe yönelikte hizmetler üretmelidir. Parkın tasarımı, içerisindeki hizmet alanları, çocuk oyun grupları, yürüyüş yolları tam manasıyla kalıcı bir eser olmalı. 7’den 70’e tüm vatandaşlarımıza hitap eden hizmetleri inşallah göreve geldiğimizde bizler halkımıza sunacağız. Bu anlamda bizlerden desteklerini esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan hemşehrilerimizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Bütün halkımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum. Yeni yılın ilimize, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.